Конкурс «Учитель року-2017»

30.11.2016 р. на базі Кобеляцького НВК №1 відбувся I етап (районний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017». Конкурс був організований на високому рівні. Учителі змагалися у трьох номінаціях: початкова школа, біологія, інформатика. Конкурсанти відзначали доброзичливість та бажання допомогти учителів та техпрацівників школи. Від себе хочу зазначити, що такі конкурси потрібні. Фактично це форуми нових педагогічних ідей. Можна багато взяти для себе і випробувати свої ідеї та знахідки. Щирі слова подяки хочу висловити директору та працівникам Кобеляцької ЗОШ №2, де я проводив конкурсний урок. Особлива подяка учням 7-Б класу за активну роботу на уроці. Багато в чому це допомогло мені перемогти в номінації «біологія». Всіх учасників конкурсу вітаю з хорошими, змістовними виступами і перемогою, в першу чергу, над собою.

Постольник Я.Г.

Зустріч у Бутенківській школі.

4 жовтня 2016 року в Бутенківській школі відбувся чудовий захід – зустріч із відомими велотуристами Кобеляччини та всесвітньовідомим мототуристом і журналістом Валерієм Кришнем. Щиро вдячні організаторам заходу за цікаві хвилини спілкування. Юним кобеляцьким туристам з «Обрію» в цей день вдалося провести ще й невеликий тренувальний похід до Драбинівки.

 

Новий мультимедійний комплекс у нашій школі.

27 грудня 2015 р. в кабінеті фізики Кобеляцького НВК №1 був установлений сучасний мультимедійний комплекс. Завідувач кабінету Мирченко О.О. активно працював над опануванням нового мультимедіа. Під час вимунених канікул учителі теж знайомилися з новим сучасним технічним засобом навчання. Як результат – використання його в навчально-виховному процесі після відновлення занять. В ході своєї атестації 02 лютого 2016 року Жукова А.В. провела відкритий урок з української мови з використанням цього комплексу. Діти разом з учителькою віртуально мандрували лавками українського ярмарку, відновили в пам’яті знання про українські обереги, проводили фізкультхвилинку, переглядали короткі відеоролики. Ефектності всьому цьому, звичайно, надавав новий мультимедіа. Інші вчителі також підходять до зав кабінетом з проханнями проводити уроки в цьому кабінеті. Хотілося б подякувати відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації та райметодкабінету за такий чудовий подарунок школі.

Постольник Я.Г., директор НВК №1.